قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی لیان:

کاربر گرامی، به منظور استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی لیان، لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

ورود به وب‏ سایت فروشگاه و اقدام به ثبت سفارش، به منزله ی پذیرفتن کامل تمام شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی لیان از سوی کاربر به حساب می آید.

قوانین عمومی

لازم به ذکر است کلیه اصول و رویه های فروشگاه اینترنتی لیان، مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد.

در صورت تغییر در قوانین مندرج، رویه‏ ها و خدمات فروشگاه اینترنتی لیان، این تغییرات در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی لیان حفظ اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏ کنند را وظیفه خود می داند و بر همین اساس حفاظت از این اطلاعات را یک اصل همیشگی تلقی می کند.

فروشگاه اینترنتی لیان با استفاده از بروزترین تکنولوژی های امنیتی مورد نیاز و توسعه مداوم وبسایت، متعهد می‏ شود از حریم شخصی شما دفاع کند. بنابراین شما با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی لیان، رضایت خود را از این سیاست نشان می‏ دهید.

آیا امکان تعویض و یا مرجوع کردن سفارشات آرایشی و بهداشتی وجود دارد؟

درصورت عدم آگاهی و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت های آن بر عهده مشتری است و به دلیل رعایت مسائل بهداشتی امکان تعویض و یا مرجوعی محصولات وجود ندارد.

در صورت شکستگی یا مفقود شدن سفارشات در پست، سفارش مرجوع می شود؟

پس از تحویل سفارشات به پست و ارائه کد رهگیری مرسوله پستی سفارش داده شده، مسئولیت بسته کاملا بر عهده اداره پست بوده و مسئولیتی متوجه فروشگاه لیان نمی باشد.