سوالات متداول

پاسخ به پرسش های متداول شما کاربران گرامی

در این قسمت پاسخ تعدادی از سوالات متداول شما را درج کرده ایم. در صورتی که سوال شما در بین موارد زیر موجود نمی باشد، پشتیبانی آنلاین فروشگاه جهت پاسخگویی به سوالات و ابهامات احتمالی تان، در خدمت شماست.

محصولات سایت تماما اصل بوده و محصولات فیک و بی کیفیت به هیچ عنوان در وبسایت به فروش نمی رسند. بنابراین می توانید با اطمینان خاطر از اورجینال بودن محصولات، خرید خود را انجام دهید.

در تهران امکان ارسال سفارش از طریق پست و پیک و در شهرهای دیگر سفارش‌ ها با پست ارسال می‌ شوند.

امکان تعیین روز و ساعت دریافت بسته با پیک (شهر تهران) وجود دارد. زمان رسیدن بسته های پستی پس از تحویل به پست، بر اساس محدوده جغرافیایی و نحوه ارسال پست (سفارشی یا پیشتاز) بین ۲ تا ۷ روز کاری متغیر است. بنابراین روز رسیدن حدودی مشخص است اما ساعت را دقیق نمیتوان تعیین کرد.

همه سفارش‌ ها روزهای فرد تحویل اداره پست می شوند.

درصورت عدم آگاهی و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت های آن بر عهده مشتری است و به دلیل رعایت مسائل بهداشتی امکان تعویض و یا مرجوعی محصولات وجود ندارد.

پس از تحویل سفارشات به پست و ارائه کد رهگیری مرسوله پستی سفارش داده شده، مسئولیت بسته کاملا بر عهده اداره پست بوده و مسئولیتی متوجه فروشگاه لیان نمی باشد.